Folkene i Halogen

Vi er en stor gjeng med dyktige designere. Her finner du en oversikt over hvem vi er og hvordan du kan kontakte oss.

Abel Crawford

Designer

abel.crawford@halogen.no

Adrian Michalak-Paulsen

Spesialist

adrian.michalak-paulsen@haogen.no

Aleksandra W. Sliwka

Designer

I permisjon

Andreas Birger Johansen

Leder for sikkerhetskritisk design

andreas.birger.johansen@halogen.no

Andreas Myskja Lien

Leder for operations design

andreas.myskja.lien@halogen.no

Anna Selvåg Braadland

Designer

anna.braadland@halogen.no

Åsmund Eikenes

Leder for innholdsdesign

aasmund.eikenes@halogen.no

Aurora Fiveland

Designer

aurora.fiveland@halogen.no

Austin Lavender

Kontorsjef

austin.lavender@halogen.no

Bente Skipenes Meen

Leder for digitalisering

bente.meen@halogen.no

Camilla Tandrevold Hermanrud

Designer

camilla.hermanrud@halogen.no

Caroline Odden

Designer

caroline.odden@halogen.no

Cathrine Lundem Stegavik

Designer

cathrine.lundem.stegavik@halogen.no

Christoffer Pedersen

Designer

I permisjon

Edvin Klasson

Designer

edvin.klasson@halogen.no

Eila Rishovd

Designer

eila.rishovd@halogen.no

Einar Lukerstuen

Designer

einar.lukerstuen@halogen.no

Elin Skogstad

Designer

elin.skogstad@halogen.no

Eline Prytz Andersen

Designer

I permisjon

Ellen-Marie Baardsen

Leder for økonomi og administrasjon

ellen-marie.baardsen@halogen.no

Eyvind Brox

Designer

eyvind.brox@halogen.no

Gunnar Bothner-By

Leder for design innen byutvikling

gunnar.bothner-by@halogen.no

Hanne Morstad

Designer

hanne.morstad@halogen.no

Helena Larsson

Designer

helena.larsson@halogen.no

Henriette Hedløv

Foretningsutvikler

henriette.hedlov@halogen.no

Henrik Ellingsen

Designer

henrik.ellingsen@halogen.no

Henrik Kristiansen

Designer

henrik.kristiansen@halogen.no

Ingrid Kongelf

Designer

ingrid.kongelf@halogen.no

Jacob Bierman Jørgensen

Designer

jacob.jorgensen@halogen.no

Jambai Kassama

Designer

jambai.kassama@halogen.no

Jens Festervoll

Leder for forretningsutvikling

jens.festervoll@halogen.no

+47 920 30 500

Jens Inge Hyndøy

Rådgiver

jens.inge.hyndoy@halogen.no

Johanna Brämersson

Designer

I permisjon

Johanne Parelius

Designer

johanne.parelius@halogen.no

Jonathan Romm

Spesialist

jonathan.romm@halogen.no

Julie Sandvoll

Designer

julie.sandvoll@halogen.no

Kamilla Maaseide

Designer

kamilla.maaseide@halogen.no

Kevin Ehrenberg

Designer

kevin.ehrenberg@halogen.no

Knut Lindholm

Prosjektutvikler

knut.lindholm@halogen.no

Kristian Singstad Pålshaugen

Spesialist

kristian.palshaugen@halogen.no

Lars Halvor Magerøy

Designer

lars.halvor.mageroy@halogen.no

Lasse Pedersen Skilbrei

Designer

lasse.pedersen.skilbrei@halogen.no

Leif Verdu-Isachsen

Leder design

leif.verdu-isachsen@halogen.no

Lillian Olsen

Daglig leder

lillian.olsen@halogen.no

+47 90 59 79 07

Lina Aspen

Designer

lina.aspen@halogen.no

Line Bogen

Leder for tjenestedesign

I permisjon

Line Jonsborg

Rådgiver

line.jonsborg@halogen.no

Linn Amundsen Mikkelborg

Leder for HR

linn.mikkelborg@halogen.no

97579828

Maja W. Soleng

Designer

maja.soleng@halogen.no

Marianne Askheim

Designer

marianne.askheim@halogen.no

Marianne Fløistad

Leder leveranse

marianne.floistad@halogen.no

Marte Fløan Beisvaag

Designer

marte.beisvaag@halogen.no

Martin Kristoffer Bråthen

Designer

martin.brathen@halogen.no

Natalia Agudelo

Designer

natalia.agudelo@halogen.no

Nick Grigg

Designer

I permisjon

Ola Vågsholm

Designer

ola.vaagsholm@halogen.no

Paul Chaffey

Leder for system

paul.chaffey@halogen.no

Ragnhild Holberg

Spesialist

ragnhild.holberg@halogen.no

Richard Tallaksen

Designer

richard.tallaksen@halogen.no

Rosalinn Løfling Krosshavn

Designer

rosalinn.krosshavn@halogen.no

Sigrid Steinholt Bygdås

Utvikler

sigrid.bygdas@halogen.no

Siri Moe Megaard

Leder for forvaltningsdesign

siri.moe.megaard@halogen.no

Sofie Berggraf

Designer

sofie.berggraf@halogen.no

Stein Helgar

Spesialist

stein.helgar@halogen.no

Susanne Ringdal

Leder for kommunikasjon

susanne.ringdal@halogen.no

+47 916 24 892

Synne Sorteberg Skjørten

Designer

synne.sorteberg.skjorten@halogen.no

Terese Aarland

Designer

terese.aarland@halogen.no

Thea Mehl

Designer

thea.mehl@halogen.no

Thiago Freitas

Designer

thiago.freitas@halogen.no

Thomas Kaland

Designer

thomas.kaland@halogen.no

Tiana Ringseth

Rådgiver

tiana.ringseth@halogen.no

Tom Stian Larsen

Designer

tom.stian.larsen@halogen.no